KONTAKT 662 142 600

Przestrzeń do inspirujących spotkań

Odkryj sale spotkań LABO, które nie tylko zapewnią profesjonalne tło dla każdego wydarzenia biznesowego, ale także umożliwią personalizację przestrzeni, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Nasze sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz zapewniają dostęp do szybkiego internetu, co gwarantuje sukces Twojego spotkania czy prezentacji.

Lokalizacja

w centrum Wrocławia z zachwycającym widokiem na Odrę.

Wyposażenie

profesjonalny sprzęt do prezentacji.

Wsparcie Concierge

zespół, który zadba o Twoje wydarzenie.

Spotkania biznesowe w wyjątkowym otoczeniu

Nasze sale zostały starannie zaprojektowane w nowoczesnym stylu, aby stworzyć inspirującą atmosferę dla Twoich spotkań. Ergonomiczne meble i funkcjonalne ustawienia zapewniają nie tylko komfort, ale także sprzyjają produktywnej pracy. Nasz doświadczony zespół Concierge nie tylko zatroszczy się o organizację Twojego wydarzenia, ale również zapewni pełne wsparcie administracyjne i techniczne, aby Twój event przebiegł zgodnie z planem i spełnił wszystkie oczekiwania.

Miejsce na Twoje wydarzenie

Nasze sale zapewniają elastyczność układów przestrzennych, dostosowując się do różnorodnych potrzeb spotkania - od formalnych prezentacji po interaktywne warsztaty. Dzięki temu możesz być pewien, że konfiguracja przestrzenna będzie idealnie dopasowana do charakteru Twojego wydarzenia, zapewniając optymalne warunki dla wszelkich form spotkań biznesowych.

70

m2 - to łączna powierzchnia naszych sal

50

w zależności od ustawień pomieścimy do 50 gości

72

calowy TV zapewni profesjonalną prezentację

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacji sali można dokonać poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, mailowo lub telefonicznie. W odpowiedzi na zapytanie wyślemy do Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Aby zarezerwować salę niezbędny jest nie tylko termin wydarzenia czy też spotkania, ale także dokładny czas trwania oraz jego forma. W zależności od tego, czy ma to być to spotkanie kameralne, szkolenie na 40 osób czy warsztat będziemy mogli określić odpowiednią formę ustawienia. Ważne są również informacje na temat przerwy kawowej lub cateringu. Wszystkie te detale pozwolą nam na przygotowanie jak najbardziej spersonalizowanej oferty.

W ramach LABO nie posiadamy własnej usługi cateringowej, ale współpracujemy z wieloma sprawdzonymi restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują różnorodne opcje cateringowe. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu cateringu dostosowanego do Państwa potrzeb. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów - jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa w każdej kwestii

Tak, umożliwiamy anulowanie rezerwacji, jednak warunki anulacji zależą od terminu odwołania. Prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem, aby uzyskać szczegółowe informacje.