KONTAKT 662 142 600

Odkryj wyjątkowe biura serwisowane nad rzeką

Potrzebujesz profesjonalnego, w pełni wyposażonego biura, które zaspokoi wszystkie Twoje wymagania biznesowe? Nasze biura serwisowane i przestrzenie coworkingowe we Wrocławiu oferują doskonałe rozwiązanie! Gwarantujemy elastyczność, komfort i profesjonalne otoczenie pracy, które pomoże przyspieszyć wzrost Twojego przedsiębiorstwa.

Zapewniamy prywatne biura serwisowane, które są idealnie dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb. Nie musisz martwić się o szereg spraw związanych z organizacją przestrzeni, ponieważ w LABO dostarczamy miejsce, które jest w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędny sprzęt i wydzieloną sieć internetową dla każdego biura – gotowe do wprowadzenia się i rozwoju swojego biznesu.

Jako członek społeczności LABO masz oczywiście dostęp do w pełni wyposażonych kuchni z nielimitowaną pyszną kawą, wyborem różnego rodzaju herbat oraz wodą, a także do komfortowej przestrzeni coworkingowej ze strefą spotkań.

Nie musisz się też przejmować utrzymaniem czystości albo serwisem drukarki, ponieważ o to zadba nasz zespół Concierge, który będzie kompleksowo czuwał nad komfortem Twojej pracy.

 

Zainteresowany wynajmem?

Znajdź idealną przestrzeń, w której Twoja firma będzie się rozwijać.

Marta Czerny

Coworking Office Manager

Najczęściej zadawane pytania

Biura serwisowane są doskonałym wyborem dla firm, które poszukują gotowej przestrzeni, eliminując konieczność inwestowania w infrastrukturę oraz długoterminowe zobowiązania najmu. Dzięki nim, możesz skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że masz profesjonalne miejsce pracy.

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje potrzeby i znaleźć idealne biuro serwisowane, które pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe!

Proces wynajęcia biura jest bardzo prosty. Po zapoznaniu się z indywidualnie dopasowaną ofertą otrzymujesz przejrzystą umową z elastycznymi warunkami oraz regulamin. Wystarczy podpisać, a Twoje nowe biuro oraz zespół Concierge LABO jest do Twojej dyspozycji.

Prosto i elastycznie. Możesz otrzymać jedną zbiorczą fakturę na koniec miesiąca lub każdorazowo za daną usługę, w zależności od Twoich potrzeb.

Sieć internetowa LABO została zaprojektowana tak, aby zapewnić naszym klientom wygodne połączenie oraz umożliwić sprawną pracę w naszych przestrzeniach. Wszyscy nasi goście, korzystający z biur serwisowanych mają dostęp do dedykowanego łącza internetowego. W przestrzeniach wspólnych nasi klienci mogą korzystać z sieci WIFI. W zależności od Twoich potrzeb możemy porozmawiać o indywidualnych rozwiązaniach takich jak bezpieczne podłączenie serwera do sieci LABO. W razie ewentualnych trudności technicznych nasz zespół Concierge zapewnia bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów.