KONTAKT 662 142 600

Adres reprezentacyjny

adres, z którym możesz budować wizerunek swojej firmy.

Zdalna obsługa administracyjna

pełna obsługa poczty, którą otrzymujesz na bieżąco.

Dodatkowe rozwiązania

zyskujesz dostęp do dodatkowych usług LABO.

Twoje wirtualne biuro z realnym adresem i wsparciem Concierge


Jeśli jesteś w ciągłym ruchu lub rozpoczynasz swoją własną działalność, wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W ramach tej usługi otrzymujesz nie tylko adres do rejestracji, ale również kompleksową obsługę korespondencji i przesyłek. Bez względu na to, gdzie jesteś, Twoja poczta zawsze zostanie odebrana i przekazana natychmiastowo w formie elektronicznej do wskazanych osób, a oryginały dokumentów będą przechowywane bezpiecznie przez nasz zespół Concierge. Jako członek społeczności LABO, masz również dostęp do sali konferencyjnej oraz innych udogodnień, które pomogą Ci w prowadzeniu swojego biznesu.

Dbamy

o Twoją pocztę.

Jesteś

zawsze na bieżąco.

Sale

konferencyjne, z których możesz skorzystać.

Hot Deski

jeśli chciałbyś popracować.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Marta Czerny

Coworking Office Manager

    Administratorem danych osobowych jest FLEX Grodzka Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: Grodzka 9, 50-137 Wrocław, e-mail: info@l-abo.com; tel.: +48 662 142 600. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO – prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest udzielenie odpowiedzi na wiadomości i zapytania zawarte w formularzu bądź art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda na przesyłanie informacji marketingowych. Posiadacie Państwo prawo dostępu do danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduję się pod niniejszym linkiem.

    Najczęściej zadawane pytania

    Zawsze bardzo chętnie się z Tobą spotkamy i osobiście porozmawiamy o naszych rozwiązaniach. Nie ma jednak żadnego problemu, aby wszystkie formalności załatwić zdalnie.

    Korzystając z usługi wirtualnego biura jesteś częścią naszej społeczności, dzięki czemu możesz otrzymać preferencyjne stawki na nasze dodatkowe usługi, w tym korzystanie z biur lub sal konferencyjnych. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o ofercie dla Ciebie.

    W dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem aplikacji LABO, w której będziesz miał także dostęp do swoich rozliczeń oraz bieżących informacji.