KONTAKT 662 142 600
O nas

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe doświadczenia

LABO to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia, mieszczące się w historycznym budynku L’UNI położonym w pobliżu Odry. LABO to ponad 90 stanowisk pracy dostosowanych do potrzeb wszelkiego rodzaju przedsiębiorców – od coworkingu przez biura serwisowane, hot deski, strefy spotkań, biura wirtualne po szereg dodatkowych usług. Wszystkie nasze przestrzenie swój wyjątkowy charakter zawdzięczają nowoczesnym designerskim wnętrzom zamkniętym w pełni odrestaurowanej historycznej bryle. Nasze wnętrza spełniają najwyższe standardy architektoniczne i techniczne, łącząc dbałość o detale, wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania z najwyższym komfortem pracy.

Dlaczego LABO?

Przestrzeń twórczego potencjału i nieograniczonych możliwości

LABO to więcej niż przestrzeń - to filozofia i źródło inspiracji płynące wprost z serca historycznego budynku L’UNI, dawniej znanej jako dom dla Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego. To wyjątkowe przedłużenie marki L’UNI (od francuskiego „L’Université”) nawiązuje do słowa „Laboratorium”, odzwierciedlając potencjał do eksperymentowania, tworzenia i eksploracji. LABO otwiera swoje drzwi dla przedsiębiorców, freelancerów i wszystkich kreatywnych umysłów, zapewniając inspirujące środowisko do rozwoju Twoich wizji. To ekosystem, w którym "Biura serwisowane" i "coworking Wrocław" są nie tylko usługami, ale fundamentem dla dynamicznego rozwoju i realizacji ambitnych projektów.

Najczęściej zadawane pytania

Wybierając LABO na miejsce dla swojego biznesu, zyskujesz nie tylko biuro lub adres dla swojej działalności, ale także dostęp do części wspólnych oraz możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z dodatkowych powierzchni takich jak sala konferencyjna czy przestrzeń do przechowywania. Ponadto stajesz się częścią naszej społeczności, co oznacza, że zyskujesz dostęp do zespołu Concierge, który zapewni Ci pełne wsparcie administracyjno-techniczne. Dzięki temu możesz się skupić na swojej działalności i rozwoju swoich relacji biznesowych.

W LABO przygotowaliśmy profesjonalnie urządzoną przestrzeń, z której mogą korzystać zarówno mniejsze jak i większe firmy. Dysponujemy biurami 2,3, 4 i 6 – osobowymi. Jeśli jednak lubisz pracować w atmosferze networkingu, możesz skorzystać z naszych hot desków w przestrzeni wspólnej. Naszym celem jest zawsze słuchanie Twoich potrzeb i elastyczne dopasowanie naszych rozwiązań do Ciebie.

Nasz zespół Concierge jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.Biura serwisowane oraz część coworkingowa LABO jest natomiast dostępna dla Ciebie 24/7. Możesz się do niej dostać za pomocą kontroli dostępu.