KONTAKT 662 142 600

Więcej niż biuro

Przestrzeń, która inspiruje. Hot desk to idealne rozwiązanie, umożliwiające elastyczne wykorzystanie przestrzeni coworkingowej. Dla Twojego biznesu oznacza to swobodę pracy w wygodnej przestrzeni, z dostępem do szybkiego internetu, budek telefonicznych, wyposażonych sal konferencyjnych oraz kuchni z pyszną kawą.

Elastyczność

elastyczność w wyborze miejsca pracy oraz warunkach najmu.

Dostęp do udogodnień

szybki internet, wyposażone kuchnie, sale spotkań oraz obsługa Concierge.

Adres dla Twojego biznesu

możliwość zarejestrowania firmy na wirtualny adres.

Odkryj nasz Cowork we Wrocławiu

Decydując się na Hot Desk w przestrzeni coworkingowej LABO, zyskujesz nie tylko wygodne miejsce do pracy, ale także szansę na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych. Stajesz się częścią wyjątkowej społeczności, która inspiruje i daje chęć do tworzenia. To środowisko, które umożliwia networking, a jednocześnie zapewnia pełne wsparcie administracyjne i techniczne.

20

stanowisk pracy

100%

elastyczności

24/7

dostęp do przestrzeni, kiedy tylko chcesz

Najczęściej zadawane pytania

Praca w ramach Hot-desk to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla rozwijających się firm, jak również start-upów, osób pracujących zdalnie, freelancerów oraz specjalistów, którzy zamiast zgiełku kawiarni mogą mieć namiastkę swojego biura w otwartej przestrzeni do wygodnej i efektywnej pracy.

Nasz zespół Concierge jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00. Przestrzeń LABO jest natomiast dostępna dla Ciebie 24/7, do której możesz się dostać za pomocą kontroli dostępu.